اخبار
نگهداری وتعمیرات پیشگیرانه (pm)

نگهداری و تعمیرات اضطراری یا Emergency Maintenance به اختصار EM: در این روش , تعمیر تجهیز بعد از اولین خرابی به وجود آمده در تجهیز صورت می‌‌گیرد.

 


ادامه مطلب ...

برنامه ریزی وپروژه

بحث مدیریت پروژه مربوط به برنامه ریزی ، کنترل و مدیریت زمان ، منابع و هزینه فعالیتهای یک پروژه است که در میان آنها زمان از اهمیت بیشتری برخوردار است .

 


ادامه مطلب ...

ارگونومی و کاربرد آن در طراحی خودرو

ارگونومي يا همان مهندسي فاكتورهاي انساني، علمي تركيبي است كه سعي دارد ابزارها، دستگاه ها، محيط كار و مشاغل را با توجه به توانايي هايي جسمي – فكري و محدوديت ها و علائق انسانها، طراحي نمايد. 


ادامه مطلب ...

صادرات سنگ آهن مصداق خام فروشی است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت : استخراج سنگ آهن و صادرات آن بدون فرآوری مصداق خام فروشی است که با اجرای سیاست های لازم از سوی این وزارتخانه اکنون میزان آن کاهش یافته است .

 


ادامه مطلب ...

طرح شرکت بالگردسازی روسی برای بخش های بهداشتی و درمانی ایران

شرکت بالگرد سازی روسیه برای دومین بار امکان اجرای طرح همکاری با تهران برای ساخت مشترک بالگرد در ایران را مطرح کرد.

 


ادامه مطلب ...

تولید 630 تا 670 هزار دستگاه محصول برنامه ایران خودرو برای سال جاری

معاون بازاریابی و فروش شرکت ایران خودرو گفت: میزان فروش محصولات این شرکت از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه پارسال 60 درصد افزایش یافته است.

 


ادامه مطلب ...

سیستم‌های مدیریت سازمان (منابع انسانی)

‌ ‌همان‌طور كه‌ ملاحظه‌ شد، فعاليتهاي‌ مديريت‌ منابع‌ انساني، مجموعه‌اي‌ نسبتاً‌ پيچيده‌ را فراهم‌ آورده‌ است‌ كه‌ بدون‌ ديدگاه‌ استراتژيك‌ نسبت‌ به‌ آنها، اثربخشي‌ سازماني‌ لازم‌ را نخواهد داشت.


ادامه مطلب ...

صادرات سنگ آهن مصداق خام فروشی است.

11 مهر 1395

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت : استخراج سنگ آهن و صادرات آن بدون فرآوری مصداق خام فروشی است که با اجرای سیاست های لازم از سوی این وزارتخانه اکنون میزان آن کاهش یافته است .

 


کنگره مهندسی صنایع ایران بافراهم آوردن بستري براي نسل جوان و با تجربه  تا ايده‌ها و روش هاي نوآورانه خود را در پيشرفت هاي اخير اين زمينه در سطوح ملي و بين المللي به اشتراک بگذارند. این کنگره در سال جاری در تهران برگزار می گردد.این گزارش توسط واحد پژوهش، تهیه گردیده است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت : استخراج سنگ آهن و صادرات آن بدون فرآوری مصداق خام فروشی است که با اجرای سیاست های لازم از سوی این وزارتخانه اکنون میزان آن کاهش یافته است .

معاون وزیر صنعت: صادرات سنگ آهن مصداق خام فروشی است

سیدمحمود نوابی امروزدر حاشیه بازدید از پنجمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی در محل مصلی به خبرنگاران اظهار داشت: فعالان بخش معدن باید به جای صادرات مواد خام معدنی در اندیشه فرآوری و ایجاد ارزش افزوده بیشتر باشند تا علاوه بر رونق تولید در کشور ایجاد اشتغال لازم شود.

وی افزود: دست اندرکاران معادن سنگ آهن پس از استخراج سنگ، باید آن را به کنسانتره، سپس گندله و در نهایت به تولید شمش برسانند که به این ترتیب با چرخه یادشده، درآمد بیشتری برای کشور رقم خواهند زد.

** بازگشت 7500 واحد تولیدی به چرخه فعالیت

به گفته رییس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، دولت در چارچوب تامین مالی برای هفت هزار و 500 واحد تولیدی که با توقف تولید روبرو شده بودند، بازگشت آنها به چرخه تولید را برنامه ریزی و به این ترتیب زمینه رونق فعالیت آنها را فراهم کرد.

وزارت صنعت، معدن و تجارت پیش از این اعلام کرد: امسال برنامه بازگشایی هفت هزار و 500 واحد تعطیل و نیمه فعال برنامه ریزی شده که بسیاری از آنها در مدت هفت تا هشت سال قبل تعطیل شده اند.

پارسال نیز دولت بیش از 800 واحد تعطیل شده در شهرک های صنعتی کشور را باردیگر راه اندازی کرد.

** بازنگری در سیاست اخذ مالیات

نوابی در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران درباره سیاست های مالیاتی نیز گفت: سازمان امور مالیاتی در شرایط رکودی باید با تولید همراهی داشته باشد.

وی گفت: کشورهای پیشرفته جهان نیز بسیاری از برنامه های عمرانی و توسعه ای خود را بر پایه منابع درآمدی مالیاتی متمرکز می کنند اما اکنون شرایط به گونه ای است که تولیدکنندگان به حمایت و پشتیبانی در این شرایط نیازمندند.

پنجمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران از امروز تا 12 مهرماه جاری در محل مصلی امام خمینی(ره) به کارخود ادامه می دهد.

ازکلیه پژوهشگران و علاقه مندان دعوت به عمل می آید تا با ارسال مقالات علمی پژوهشی خود، حول محورهمایش و همچنین آشنایی با روش تدوین مقاله، در کنگره مهندسی صنایع ایران لینک های مرتبط را کلیک نمایند.

 برچسب ها: بهینه‌سازی، مدیریت تولید، مهندسی کیفیت، مهندسی مالی، تحلیل اقتصادی، کنترل پروژه،  مدیریت سازمان، اتوماسیون، ارگونومی، مهندسی ایمنی، اقتصاد مهندسی، مهندسی مالی،  لجستیک،  مهندسی صنایع، مدیریت ریسک، مدیریت اتلاف، مهندسی انرژی، مدل‌سازی، هزینه‌یابی ، تخصیص منابع، کنگره مهندسی صنایع، نخستین کنگره مهندسی صنایع، کنگره بین المللی مهندسی صنایع، مهندسی همزمان، همایش مهندسی صنایع، نخستین همایش بین المللی مهندسی صنایع،نخستین کنگره بین المللی مهندسی صنایع ایران، کنگره مهندسی صنایع، کنگره مهندسی صنایع بین المللی ایران، کنگره مهندسی صنایع، مهندسی صنایع ، همایش ، همایش بین المللی ، معرفی همایش مهندسی صنایع ، گواهی مهندسی صنایع، گواهی نامه مهندسی صنایع، کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، دکترا،PHD، مقاله مهندسی صنایع ، پوستر همایش مهندسی صنایع ، مجلات برتر مهندسی صنایع ، فراخوان مقاله مهندسی صنایع ، 


844
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
حمایت معنوی

سامانه ثبت نام

02133699094

02136621319

02189786524

conf.ntpco@gmail.com

 

مرکز همایش