اخبار
نگهداری وتعمیرات پیشگیرانه (pm)

نگهداری و تعمیرات اضطراری یا Emergency Maintenance به اختصار EM: در این روش , تعمیر تجهیز بعد از اولین خرابی به وجود آمده در تجهیز صورت می‌‌گیرد.

 


ادامه مطلب ...

برنامه ریزی وپروژه

بحث مدیریت پروژه مربوط به برنامه ریزی ، کنترل و مدیریت زمان ، منابع و هزینه فعالیتهای یک پروژه است که در میان آنها زمان از اهمیت بیشتری برخوردار است .

 


ادامه مطلب ...

ارگونومی و کاربرد آن در طراحی خودرو

ارگونومي يا همان مهندسي فاكتورهاي انساني، علمي تركيبي است كه سعي دارد ابزارها، دستگاه ها، محيط كار و مشاغل را با توجه به توانايي هايي جسمي – فكري و محدوديت ها و علائق انسانها، طراحي نمايد. 


ادامه مطلب ...

صادرات سنگ آهن مصداق خام فروشی است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت : استخراج سنگ آهن و صادرات آن بدون فرآوری مصداق خام فروشی است که با اجرای سیاست های لازم از سوی این وزارتخانه اکنون میزان آن کاهش یافته است .

 


ادامه مطلب ...

طرح شرکت بالگردسازی روسی برای بخش های بهداشتی و درمانی ایران

شرکت بالگرد سازی روسیه برای دومین بار امکان اجرای طرح همکاری با تهران برای ساخت مشترک بالگرد در ایران را مطرح کرد.

 


ادامه مطلب ...

تولید 630 تا 670 هزار دستگاه محصول برنامه ایران خودرو برای سال جاری

معاون بازاریابی و فروش شرکت ایران خودرو گفت: میزان فروش محصولات این شرکت از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه پارسال 60 درصد افزایش یافته است.

 


ادامه مطلب ...

سیستم‌های مدیریت سازمان (منابع انسانی)

‌ ‌همان‌طور كه‌ ملاحظه‌ شد، فعاليتهاي‌ مديريت‌ منابع‌ انساني، مجموعه‌اي‌ نسبتاً‌ پيچيده‌ را فراهم‌ آورده‌ است‌ كه‌ بدون‌ ديدگاه‌ استراتژيك‌ نسبت‌ به‌ آنها، اثربخشي‌ سازماني‌ لازم‌ را نخواهد داشت.


ادامه مطلب ...

رنو «تلیسمان» با قیمت 165 میلیون تومانی در تهران رونمایی شد

5 مهر 1395

خودروی رنو تلیسمان در تالار وحدت تهران رونمایی شد؛ قیمت پایه این خودرو یک میلیارد و 650 میلیون ریال و نرخ مدل فول آپشن نیز یک میلیارد و 750 میلیون ریال اعلام شده است.

 


امروزه حيات اقتصادي سازمان ها و موسسات توليدي و خدمات در بازار رقابتي شديد جهاني به استفاده بهينه از منابع در دسترس وابسته است در این راستا با توجه به نقش موثر مهندسي صنايع و سيستم‌ها، کنگره بین المللی جامع مهندسی صنایع ایران در سال جاری در تهران برگزار می گردد. این گزارش توسط واحد پژوهش این کنگره تهیه گردیده است.

کنگره بین المللی مهندسی صنایع ایران:  خودروی رنو تلیسمان در تالار وحدت تهران رونمایی شد؛ قیمت پایه این خودرو یک میلیارد و 650 میلیون ریال و نرخ مدل فول آپشن نیز یک میلیارد و 750 میلیون ریال اعلام شده است.

رنو «تلیسمان» در تهران رونمایی شد/قیمت پایه ١٦٥ میلیون تومان

این خودرو در ١٠ رنگ تولید می شود که هفت رنگ آن برای ایران انتخاب شده است. فروش قطعی این خودرو از هفته آینده آغاز خواهد شد.

طول این خودرو بیش از 4850 میلیمتر و فاصله محوری آن حدود 2810 میلیمتر که به نسبت از رقبای خود بزرگتر است. پلت فرم رنو تلیسمان با نام CMF-CD شناخته می شود که به صورت مشترک توسط نیسان و رنو توسعه داده شده است.

به گزارش کنگره مهندسی صنایع: اواسط شهریورماه امسال بود که مدیرعامل شرکت پارس خودرو اعلام کرد مدل های جدید خودروهای رنو و نیسان بزودی در ایران تولید و معرفی خواهد شد.

وی افزود: مقرر شده است با همکارانمان در شرکت رنو برنامه جامعی برای پارس خودرو تدارک ببینیم. رنو همکار استراتژیک ماست و در زمانی نه چندان دور نسبت به معرفی مدل های جدید از شرکت رنو و نیسان اقدام خواهیم کرد.

همچنین مدیرعامل رنو پارس نیز گفت که از دو سال گذشته شرکت رنو تصمیم گرفته است هر سال یک خودرو به بازار ایران معرفی کند.

بدينوسيله ازكليه علاقمندان جهت ارسال مقالات از طریق سایت کنگره مهندسی صنایع ایران و براساس راهنمای تدوین مقاله در سايت اقدام نمایند.

برچسب ها: بهینه‌سازی، مدیریت تولید، مهندسی کیفیت، مهندسی مالی، تحلیل اقتصادی، کنترل پروژه،  مدیریت سازمان، اتوماسیون، مهندسی همزمان، همایش مهندسی صنایع، نخستین همایش بین المللی مهندسی صنایع،نخستین کنگره بین المللی مهندسی صنایع ایران، گواهی نامه مهندسی صنایع، کارشناسی ارشد مهندسی صنایع، دکترا،PHD، مقاله مهندسی صنایع ، پوستر همایش مهندسی صنایع ، مجلات برتر مهندسی صنایع ، فراخوان مقاله مهندسی صنایع، دریافت مقاله مهندسی صنایع ، اکسپت مقاله مهندسی صنایع ، اکسپت مقالات مهندسی صنایع ، نمایه شدن مقاله مهندسی صنایع ، نمایه شدن مقالات مهندسی صنایع، چاپ فوری مقاله مهندسی صنایع ، راهنمای چاپ مقالات در ژورنال های معتبر مهندسی صنایع ، کنگره بین المللی مهندسی صنایع

 

 


696
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
حمایت معنوی

سامانه ثبت نام

02133699094

02136621319

02189786524

conf.ntpco@gmail.com

 

مرکز همایش